Profesyonel İş Hayatı İçin İngilizce Eğitimi

İş dünyasında; uluslararası iletişim, iş birliği ve küresel pazarlara erişim becerisine sahip olmanın yolu, hem bireysel hem de kurumsal bazda İngilizceden geçiyor. Profesyonel İş Hayatı İçin İngilizce Eğitimi Programı, iş hayatında ihtiyaç duyduğunuz İngilizceye açılan kapı olacaktır. Bu eğitimin sonunda, edindiği İngilizce bilgisi sayesinde kariyerinde yükselen ve yurt dışına yerleşip orada çalışmaya ve eğitim almaya başlayan pek çok öğrencimiz olmuştur.

Add an overline text

Add a short headline

Tabs are a helpful way that allow users to view a group of related data one at a time. Add a brief description of what your tabbed section is about.

Okutulacak Kitaplar

Planlanan Sınıflar

Profesyonel İş Hayatı İçin İngilizce Eğitimi Hafta İçi Sınıfları (Sabah)

Günler ve saatler:
Pazartesi ve Çarşamba 10:00 – 13:45
salı ve perşembe 10:00 – 13:45
Eğitim Yöntemi: Yüz yüze

Profesyonel İş Hayatı İçin İngilizce Eğitimi Hafta İçi Sınıfları (Akşam)

Günler ve saatler:
Pazartesi ve Çarşamba 19:30 – 22:15
salı ve perşembe 19:30 – 22:15
pazartesi, çarşamba ve cuma 19:30 – 22:15
Eğitim Yöntemi: Yüz yüze / Online Eğitim

Profesyonel İş Hayatı İçin İngilizce Eğitimi Hafta Sonu Sınıfları (Sabah)

Günler ve saatler:
Cumartesi / pazar 09:15 – 14:00
Eğitim Yöntemi: Yüz yüze / Online Eğitim

İleri Dil Bilgisi

İş hayatında sıklıkla kullanılan terim ve ifadeleri; cümle çevirileri, konuşma, yazma ve dinleme pratikleri ve kapsamlı bir gramer bilgisi ile harmanlayarak öğrencilere İngilizceyi derinlemesine anlama ve kullanma yeteneği kazandırmayı amaçlar.

Uluslararası İletişim Yeteneği

İleri seviye İngilizce dil eğitimi almış bireyler, küresel düzeyde daha etkili iletişim kurma yeteneğine sahip olurlar. Bu, uluslararası şirketlerde çalışma, uluslararası konferanslara katılma veya yurtdışında eğitim alma gibi fırsatları artırabilir.

İncelikli Dil Becerileri

İngilizce espri yapabilme, fıkra anlatabilme, dili ağdalı veya nüktedan kullanabilme gibi yalnızca anadil seviyesinde dil becerisine sahip olanların başarabildiği incelikli konuşma ve yazma kabiliyeti kazanabilirsiniz. Böylelikle; kültürel çeşitliliği kucaklama, uluslararası iş ortamlarında daha etkili çalışma ve çeşitli gruplarla iş birliği yapma kabiliyetiniz artacaktır.

Başlangıç seviyesinden başlayabileceğiniz gibi, bizim eğitim sistemimize göre hangi seviyede olduğunuzu ölçen bir sınavın sonucunda size uygun olduğunu düşündüğümüz programdan da başlayabilir ve o seviyeden itibaren eğitiminizi sürdürebilirsiniz.

Program, dilbilgisi detayları, iş dünyasında etkili iletişim, akademik yazma, kültürlerarası iletişim ve daha fazlasını içerir. Bu konular, dil becerilerini kapsamlı bir şekilde geliştirmek için tasarlanmıştır.Cümle içinde kullandırılarak ve dinleme çalışmaları yoluyla 12.300 kelime öğretilmektedir.

Eğitim süresi öğrencinin başlangıç seviyesine, hedeflerine, öğrenme hızına ve haftada kaç saat eğitim aldığına göre değişebilir.

Evet, derslerimiz daha etkin bir şekilde takip edebilmeniz ve öğrendiklerinizi pekiştirmeniz için ek materyaller ve kaynaklar sunuyoruz. Bunlar, ekstra alıştırmalar, dinleme çalışmaları ve Uğur Doğrugüven’in yazmış olduğu sözlük vb. kitapları kapsıyor.

Öğrencilerin ilerlemesini düzenli olarak izliyor; sınavlar, ödevler ve derslere katılım gibi çeşitli değerlendirme yöntemleri kullanarak öğrencilerin başarılarını sürekli takip ediyoruz. Derslere çok sık devamsızlık yapan öğrencileri uyarıyor ve gerekirse sınıftan alıyoruz.

Evet, programımızda pratik yapma fırsatları sunuyoruz. Bu programın ilk iki basamağı olan Temel Eğitim ve Simultane Seri’lerinde uygulanan eğitim sistemimiz, daha ilk dersten itibaren size İngilizce cümle kurdurttuğu ve her ders çok yoğun bir şekilde cümle kurma çalışmaları yaptırdığı için aslında sürekli olarak “kontrollü bir şekilde” pratik yapma imkanı buluyorsunuz. Tiyatral Serisi’nde ise rol yapma oyunları, yaratıcı drama, grup çalışmaları ve tartışmalar gibi etkileşimli aktivitelerle öğrencilerin İngilizce konuşma becerisini en üst düzeye taşımış oluyoruz.

UDES İngilizce ile, İngilizce öğreniminde kaybettiğiniz zamanı geri kazanabilirsiniz!

İngilizceyi; kalıplaşmış dil öğretim tekniklerden uzak, özgün ve bilimsel gerçeklere dayanan bir yöntemle öğrenebileceğiniz tek adres.