Günlük İngilizce Eğitimi

Her anlamda İngilizce dilini etkin bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlanan bu eğitim programı, günlük yaşamda karşılaşılan iletişim ihtiyaçlarına odaklanıyor. İngilizce dilini günlük yaşamınızın ayrılmaz bir parçası haline getirecek ve her an her yerde rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.

Add an overline text

Add a short headline

Tabs are a helpful way that allow users to view a group of related data one at a time. Add a brief description of what your tabbed section is about.

Okutulan Kitaplar

Planlanan Sınıflar

Günlük İngilizce Eğitimi Hafta İçi Sınıfları (Sabah)

Günler ve saatler:
Pazartesi ve Çarşamba 10:00 – 13:45
salı ve perşembe 10:00 – 13:45
Eğitim Şekli: Yüz yüze

Günlük İngilizce Eğitimi Hafta İçi Sınıfları (Akşam)

Günler ve saatler:
Pazartesi ve Çarşamba 19:30 – 22:15
salı ve perşembe 19:30 – 22:15
pazartesi, çarşamba ve cuma 19:30 – 22:15
Eğitim şekli: Yüz yüze / Onlıne Eğitim

Günlük İngilizce Eğitimi Hafta Sonu Sınıfları (Sabah)

Günler ve saatler:
Cumartesi ve pazar 09:15 – 14:00
Eğitim şekli: Yüz yüze / Onlıne Eğitim

Online ve Yüz Yüze Eğitim

Canlı olarak gerçekleşen online derslere katılabilir veya kursumuza gelerek yüz yüze eğitim alabilirsiniz

Dil Bilgisi

Temel dilbilgisi yapısından başlayarak, yaygın kullanılan ifadeleri ve pratik konuşma becerilerini geliştirmenizi hedefliyoruz.

Gerçek Hayattan Örnekler

Gerçek hayattaki iletişim durumlarına odaklanarak, alışveriş yapma, restoranda sipariş verme, yönlendirme alabilme gibi pratik yeteneklerinizi güçlendireceksiniz.

Pratik Odaklı Eğitim

Etkili konuşma, dinleme, okuma ve yazma pratiği yaparak İngilizceyi daha iyi anlamak ve kullanmak için size rehberlik edeceğiz.

Bu eğitim programı, İngilizceyi günlük yaşamda kullanmak isteyen öğrenciler için uygundur. Kompakt bir dil bilgisi eğitimi ile temelini sağlamlaştırıp sonrasında Türkiye’de ve yurtdışında yabancılarla konuşurken günlük hayatta sıklıkla karşılaşabileceği ifadeler üzerinden pratik yapmak isteyen öğrenciler, bu yolu tercih etmektedir.

Eğitim süresi öğrencinin başlangıç seviyesine, hedeflerine, öğrenme hızına ve haftada kaç saat eğitim aldığına göre değişebilir.

Öğrencilerin ilerlemesini düzenli olarak izliyor; sınavlar, ödevler ve derslere katılım gibi çeşitli değerlendirme yöntemleri kullanarak öğrencilerin başarılarını sürekli takip ediyoruz. Derslere çok sık devamsızlık yapan öğrencileri uyarıyor ve gerekirse sınıftan alıyoruz.

Programın tamamlanmasının ardından öğrenciler, günlük yaşamda karşılaşabilecekleri çoğu iletişim durumunda kendilerini rahatça ifade edebilirler. Temel dilbilgisi ve pratik iletişim becerilerine sahip olur ve 3.800 kelime öğrenirler.

Evet, derslerimiz daha etkin bir şekilde takip edebilmeniz ve öğrendiklerinizi pekiştirmeniz için ek materyaller ve kaynaklar sunuyoruz. Bunlar, ekstra alıştırmalar, dinleme çalışmaları ve Uğur Doğrugüven’in yazmış olduğu sözlük vb. kitapları kapsıyor.

Evet, programımızda pratik yapma fırsatları sunuyoruz. Bu programın ilk basamağı olan Genel İngilizce Kitabı başlangıç seviyesinden başlayarak İngilizcenin temel yapılarını öğretmek amacıyla yazılmıştır. Öğrenciler, sürekli cümle kurma alıştırmaları yaparak, İngilizce pratik yapmaya hazırlanmaktadır. Bu eğitim tamamlandıktan sonra kısa sürede günlük İngilizce konuşmak isteyenler için, Genel İngilizce’de gördükleri yapılarla, yeni konular ve kelimeleri harmanlayan Express Serisi’ne geçilmektedir. Express I Kitabı, öğrencilere tablolar yaptırarak, tekrar yolu ile öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlamaktadır. Bu kitapta serbest konuşma eğitimi yoktur. Önceki bilgiler ve yeni edinilen bilgiler esas alınarak kontrollü bir şekilde İngilizce konuşmaya hazırlık pratiği yaptırılmaktadır. Express II kitabında ise, “zihinde canlandır ve konuş” mottosu esas alınmakta; İngilizce konuşurken karşılaşabileceğiniz durumlarla sizi yüz yüze getiren, gerekli kelime ve yapıları size verdikten sonra konuşmada serbest bırakan bir yöntem izlenmektedir.

UDES İngilizce ile, İngilizce öğreniminde kaybettiğiniz zamanı geri kazanabilirsiniz!

İngilizceyi; kalıplaşmış dil öğretim tekniklerden uzak, özgün ve bilimsel gerçeklere dayanan bir yöntemle öğrenebileceğiniz tek adres.