Kitaplarımız

UDES İngilizce Kurumu, dil eğitimi konusunda 62 yıllık bir araştırma ve deneyimin ürünüdür. Kurum; dilbilimci, yazar ve eğitmen Uğur Doğrugüven’in yazmış olduğu dil eğitim kitapları ile eğitim vermektedir.

Günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek temel iletişim becerileri için sağlam bir İngilizce temeli oluşturmanın en hızlı yolu.

İyi ve yeterli İngilizce bildiğinize inanıyor olsanız bile, bu kitapları önemseyin.

Yurt dışı seyahatleri, lokantada sipariş verme, alışveriş yapma, otelde konaklama gibi pek çok konuda rahatlıkla İngilizce konuşabilmek isteyenler için, Günlük İngilizceye açılan kapı.

İngilizce konuşmanın sırlarını çözen bir kitaptır.

Yurt dışında akademik hayata ve İş hayatına açılan kapı. Profesyonel yaşantınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm İngilizce yapıları; 6 binden fazla cümle örneği, deyimsel ifadeler ve 7 bin kelime ile harmanlayarak sizlere sunar.

Türklerin gerek yurtdışına gittikleri zaman, gerekse Türkiye’de yabancılarla olan ilişkilerinde rahat ve doğal konuşmalarını sağlayan metottur.

6 kitaptan oluşan bu seri 12.000 kelime barındırıyor.

Bu yöntem, yabancı dil öğreniminde DEVRİM yapmak iddiasıyla ortaya çıkarılmıştır.

Türkçe deyimsel ifadelerin İngilizce karşılıklarını kullanabilmek için gerekli olan gramer ve kelime bilgisini kazandıran “hayatın içinden” bir seridir ve konuşturma amacı güder.

UDES İngilizce ile, İngilizce öğreniminde kaybettiğiniz zamanı geri alabilirsiniz!

İngilizceyi; kalıplaşmış dil öğretim tekniklerden uzak, özgün ve bilimsel gerçeklere dayanan bir yöntemle öğrenebileceğiniz tek adres.